Emocionuese, me një vals e llokume Tea dhe Andi çifti i parë që përputhen – Përputhen Prime

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj…Çdo të diel, nga data 3 janar, nëLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *