Fiks Fare/ Marrëdhënia PD-LSI-PS dashuri dhe urrejtje. A duhet t'u besojmë?

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i ciliLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *