“Po ti je e çmendur?” Sherr me burrin dhe fajin e ka horoskopi

#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS a
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *