Top News – Dekorohen oficerët/ Nxorën fëmijët nga kampi Al Hol

Dy oficerët e antiterrorit Gledis Nano dhe Indrit Doda që morën pjesë në operacionin për nxjerrjen e 4 fëmijeve nga kampi Al Hol në Siri dhe nënës se tre prej tyre, Floresha Rashës , janëLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *