Kengetari i “Djemte e Vjoses”: Djalin tim e ve me zor e fleje gjume sepse meson ose luan piano

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.
SUBSCRILeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *